Tarot postawiony dla magdalena

Data postawienia tarota 7 luty 2015 22:51

Wyświetlono: 919, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Mieczy

Czwórka Mieczy

Trudne doświadczenia i wpływy z przeszłości odcisnęły piętno na Twoim samopoczuciu psychicznym. W chwili obecnej koncentrujesz się na regeneracji sił i na powrocie do dobrej kondycji psychicznej. Starasz się uwolnić od negatywnych myśli i zaczynasz uporządkowywać sprawy, które tego wymagają. Jest to odpowiedni czas, aby zadbać o siebie, uspokoić nerwy i odpocząć psychicznie. IV mieczy to przede wszystkim czas na przemyślenie i odpowiednią regenerację.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta VI buław na tej pozycji ostrzega przed przedwczesnym uczuciem zadowolenia czy poczucia zwycięstwa, które powoduje spoczęcie na laurach. Samozadowolenie to wspaniałe uczucie, ale musisz uważać, aby początkowa radość z pierwszych sukcesów nie spowodowała zaniechania dalszej, konsekwentnej pracy nad sobą i swoimi słabościami.

Szóstka Buław

Szóstka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

V Arcykapłan

V Arcykapłan

Sprawa, o którą pytasz będzie wymagała zasięgnięcia rady osoby, cieszącej się naturalnym autorytetem, mądrością duchową, życzliwie nastawionej wobec Ciebie. Nie bój się prosić lub przyjmować pomoc osoby gotowej służyć Ci cenną radą i wskazać Tobie właściwą drogę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Diabeł sugeruje, że znajdziesz się w pewnej pułapce, którą zastawisz sobie sam, ewentualnie w Twoim otoczeniu będzie taka osoba, która będzie miała niekorzystny, a nawet destrukcyjny wpływ na Ciebie. W sprawach uczuciowych musisz postępować bardziej ostrożnie i racjonalnie, nie możesz poddawać się niskim instynktom czy podstępnym intrygom, bo jeśli wpadniesz w taką pułapkę to czekają Cię kłopoty i straty. Uważaj na nieżyczliwych i toksycznych ludzi. Ich wpływ może w przyszłości pogorszyć sytuację czy działać na Twoją niekorzyść.

XV Diabeł

XV Diabeł

 

 

Wróć do wróżb