Tarot postawiony dla maria

Data postawienia tarota 7 luty 2015 23:00

Wyświetlono: 913, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Siódemka Buław

Siódemka Buław

Masz wrażenie, że przeciwko Tobie sprzymierzyły się siły, które działają na Twoją niekorzyść. Borykasz się z licznymi trudnościami, które stoją na Twojej drodze, masz już dość tego wszystkiego, na domiar złego trudniej jest Ci się porozumieć z otoczeniem, bądź z partnerem. Czujesz się nierozumiany/a i źle oceniany/a. Wtrącanie się osób trzecich dodatkowo komplikuje i tak problematyczną sytuację. Próbujesz stawić czoła atakom albo docinkom ze strony innych ludzi. Masz wrażenie, że walczysz z wiatrakami, gdyż pokonanie jednego problemu, rodzi kolejny. trudny czas dla związków i relacji z drugim człowiekiem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Ucieczka przed problemami i odpowiedzialnością nie poprawi Twojego samopoczucia ani relacji z bliskimi Ci osobami. Karta na tej pozycji ostrzega także przed rozpamiętywaniem przeszłości, od której dawno powinieneś się odciąć.

Szóstka Mieczy

Szóstka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Trójka Buław

Trójka Buław

Karta III buław na tej pozycji oznacza bardzo dobre widoki na przyszłość uczuciową, realizację planów, nowe możliwości, pozytywne nowiny w miłości. To także pierwsze rezultaty podjętych działań, początek znajomości dobrze rokujący na przyszłość. Będziesz czuć pewność jutra i częściej spoglądać na przyszłość z nadzieją. Na horyzoncie pojawią się nowe, wspaniałe okazje do wykorzystania, obiecujące znajomości i deklaracje miłosne. Wzrośnie Twoja pewność siebie i optymizm.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Masz szansę osiągnąć spokój ducha, odkryć prawdziwe potrzeby i wartości istotne w Twoim życiu. W sprawach uczuć i emocji, z czasem wszystko ułoży się pomyślnie, w dużej mierze za sprawą pewnego autorytetu, który pomoże Ci przetrwać trudniejsze chwile i wskazać słuszny sposób postępowania. Pomoc kogoś bardziej doświadczonego, o głębokich zasadach moralnych i mądrości życiowej sprawi, że znajdziesz ukojenie i doświadczysz spokoju wewnętrznego. Nabierzesz cennego doświadczenia, Twoja siła psychiczna wzmocni się.

V Arcykapłan

V Arcykapłan

 

 

Wróć do wróżb