Tarot postawiony dla Joanna

Data postawienia tarota 7 luty 2015 23:53

Wyświetlono: 1176, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Piątka Mieczy

Piątka Mieczy

V mieczy pojawia w momencie kiedy walczymy o coś co jest dla nas ważne, ale jednocześnie w walce tej jesteśmy właściwie bez szans i skazujemy siebie na porażkę. To taka trochę walka z wiatrakami, możliwe też, że zabiegasz o coś, co być może nie jest Ci potrzebne, a Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. Może też okoliczności nie pozwalają Tobie na wygraną albo przeciwnik w walce jest zbyt silny. V mieczy to najczęściej walka o nierealne pragnienia, nie zawsze uczciwa, czasami pozornie wygrywasz, ale w ogólnym rozrachunku nie czujesz smaku zwycięstwa. To tzw. "pyrrusowe zwycięstwo".

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Przeszkodą w Twoim życiu uczuciowym może być podatność na czułe słówka i obietnice, zbyt szybkie zauroczenie nieodpowiednim mężczyzną w typie casanovy. Jeśli jesteś w związku to uważaj na niekontrolowane wybuchy emocji, wahania nastroju, przesadny idealizm i celowe wzbudzanie poczucia winy u partnera.

Rycerz Pucharów

Rycerz Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Trójka Pucharów

Trójka Pucharów

Twoje samopoczucie w najbliższym czasie ulegnie poprawie,a życie towarzyskie rozkwitnie. Wzrośnie także Twoja pewność siebie, czar i wdzięk. Jeśli jesteś osobą samotną, to możesz mieć pewność, że będziesz w tym okresie wyjątkowo łatwo przyciągać płeć przeciwną. Masz duże szansę na poznanie kogoś interesującego. Osoby związane z kimś, będą miały większą chęć na celebrowanie różnych okazji, na zabawę i chęć częstych spotkań w gronie znajomych. W stałych, spełnionych związkach karta Trójka pucharów zapowiada dobrą passę, radość z bycia ze sobą, zaś w związkach podatnych na komplikację obecność karty może wskazywać na pojawienie się trzeciej osoby w związku, która będzie miała wpływ na Twoją relację.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Gwiazda zapowiada w przyszłości okres spokoju i harmonii. To piękną karta, która symbolizuje wszystko, co harmonijne, piękne, zdrowe i mające dobroczynny wpływ na Ciebie. Ma ona działanie ochronne i kojące, może oznaczać zdrowienie, nabieranie sił, uczucie ulgi. Karta ta neutralizuje działanie negatywnie działających kart, które znajdują się w pobliżu. Zapowiada, że nadejdzie okres spokoju, wytchnienia i stabilizacji, odprężenia umysłu, zrelaksowane ciała. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, ale i też wszystko będzie szło swoim powolnym rytmem. Nie oczekuj szybkich, spektakularnych rezultatów czy szybkich rozstrzygnięć. Wszystko będzie rozwijało się własnym, powolnym tempem, krok po kroku, ale w końcu Ci się uda zrealizować Twoje pragnienia. W związkach czeka Cie spełnienie i harmonia.

XVII Gwiazda

XVII Gwiazda

 

 

Wróć do wróżb