Tarot postawiony dla Kinga

Data postawienia tarota 28 sierpień 2021 19:21

Wyświetlono: 23, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

Karta IX buław symbolizuje osobę, która wiele przeszła i w chwili obecnej czeka na wygojenie się ran. Pojawienie się karty sugeruje, że po trudnych doświadczeniach jesteś człowiekiem bardziej ostrożnym i masz ograniczone zaufanie do ludzi. Możliwe, że ktoś Cię wcześniej zawiódł i teraz nie chcesz dopuścić do tego, by sytuacja się powtórzyła. Czujesz się nierozumiany i niedoceniany przez bliskich, bądź otoczenie. Twoją sytuację komplikują negatywne wpływy z przeszłości, które wciąż na Ciebie oddziałują. Teraz czujesz zmęczenie wcześniejszymi trudnościami, bądź porażkami i jedyne czego pragniesz to odpoczynek.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta na tej pozycji ostrzega przed bezczynnością i spoczęciem na laurach. Może także oznaczać brak samokrytycyzmu, próżność i egoizm.Obecność karty może sugerować, że powodem Twoich problemów w związku może być brak starania z Twojej bądź z partnera strony.

Dziewiątka Pucharów

Dziewiątka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Królowa Denarów

Królowa Denarów

Karta królowa denarów na tej pozycji zapowiada pojawienie się w niedalekiej przyszłości znającej swoją wartość, ambitnej i poukładanej kobiety, która będzie miała wpływ na Twoje życie osobiste. Karta charakteryzuje kobietę o silnej osobowości, dbającą o dom i rozwijającą się zawodowo. Królowa denarów jest konkretna, solidna, rozsądna i niezależna, ceni komfort, obdarzona jest dobrym smakiem estetycznym. Obce jest jej chodzenie z głową w chmurach, to typowo zdroworozsądkowa kobieta.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Dokonasz ważnego wyboru życiowego między dwiema rozwiązaniami, opcjami lub osobami. Nie będzie to dla Ciebie łatwe zadanie, gdyż wybór jednej alternatywy będzie oznaczał rezygnację z drugiej, ale podjęcie decyzji okaże się konieczne i nieuchronne.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Wróć do wróżb