Tarot postawiony dla M

Data postawienia tarota 29 sierpień 2021 21:51

Wyświetlono: 31, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Pucharów

Ósemka Pucharów

Pojawienie się karty sygnalizuje ogrom negatywnych i skrajnych emocji, które w Tobie siedzą albo są w tej chwili na porządku dziennym w Twoim związku. To karta konfliktu wewnętrznego, często wyraża chęć ucieczki, odejścia od tego, co czyni nas nieszczęśliwym. VIII pucharów pojawia się wtedy, kiedy ciężko już wytrzymać w danej sytuacji uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

V mieczy ostrzega przed nierealnymi oczekiwaniami, działaniami, które z gry skazują na porażkę, rozczarowanie czy "utratę twarzy". Uważaj na ukrytych przeciwników i podstęp ze strony osoby, której byś o to nie podejrzewał/a. Wokół Ciebie istnieją fałszywi ludzie, którzy czekają na Twoja potknięcia. W miłości karta może mówić o intrygach, manipulacji, kłamstwach, a nawet zdradzie.

Piątka Mieczy

Piątka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Siódemka Mieczy

Siódemka Mieczy

Obecność VII mieczy w rozkładzie zapowiada intrygę, kłamstwo, podstęp albo manipulację związaną z Twoim życiem uczuciowym. Karta demaskuje wszelkie nieuczciwe zachowania i posunięcia, najprawdopodobniej ze strony partnera albo i... Twoje. Musisz się zastanowić kim jest osoba, która zachowuje się nieuczciwie wobec Ciebie lub źle Ci życzy. Niezależnie kogo lub co przedstawia VII mieczy, widząc ją musimy być ostrożni, gdyż ktoś próbuje nas przechytrzyć, oszukać albo skompromitować. Czasami karta symbolizuje nas, kiedy coś skrzętnie ukrywamy, manipulujemy partnerem albo jesteśmy wobec niego nieuczciwi.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb