Tarot postawiony dla Aneta

Data postawienia tarota 2 wrzesień 2021 11:28

Wyświetlono: 23, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Buław

Czwórka Buław

IV buław na pozycji wyjściowej oznacza dużą energię, ruch, działanie, nagromadzenie różnych wydarzeń związanych ze sferą uczuciową. Nie ma czasu ani miejsca na monotonię, bierność i analizowanie "za" i "przeciw". Sprawy dzieją się tak szybko, że odnosisz często wrażenie, że nie masz na nic wpływu albo coś dzieje się poza Twoją kontrolą. IV buław z reguły niesie pozytywne przesłanie, jest zapowiedzią radości, wielu nowych okazji, spotkań towarzyskich, ale także może wprowadzać w Twoje życie odrobinę chaosu, niepewności, zmęczenia licznymi przygodami i nagromadzeniem spraw.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Negatywnie na Twoje życie uczuciowe będą wpływać negatywne myśli, bierność, bezradność. Możliwa gorsza kondycja psychiczna i fizyczna, zmęczenie problemami w relacji.

Czwórka Mieczy

Czwórka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziesiątka Mieczy

Dziesiątka Mieczy

X mieczy zapowiada trudne chwile, możliwość przeżycia straty, doznania zranienia ze strony bliskiej osoby. Karta wiąże się z przeżyciem pewnego rodzaju szoku emocjonalnego, z reguły zapowiada wydarzenia nieoczekiwane przez nas, takie które wywracają życie do góry nogami. Ale X mieczy to także zakończenie pewnego cyklu i etapu w życiu, który pozwoli rozpocząć życie na innym poziomie i nabrać nowych doświadczeń. X mieczy często informuje, że staną się takie rzeczy, po których lepiej pozbyć się złudzeń , bo jeśli coś się skończyło to dla Twojego dobra i nie będzie już od tego odwrotu - wkroczysz w kolejny cykl i zarazem nowy etap w życiu.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Diabeł sugeruje, że znajdziesz się w pewnej pułapce, którą zastawisz sobie sam, ewentualnie w Twoim otoczeniu będzie taka osoba, która będzie miała niekorzystny, a nawet destrukcyjny wpływ na Ciebie. W sprawach uczuciowych musisz postępować bardziej ostrożnie i racjonalnie, nie możesz poddawać się niskim instynktom czy podstępnym intrygom, bo jeśli wpadniesz w taką pułapkę to czekają Cię kłopoty i straty. Uważaj na nieżyczliwych i toksycznych ludzi. Ich wpływ może w przyszłości pogorszyć sytuację czy działać na Twoją niekorzyść.

XV Diabeł

XV Diabeł

 

 

Wróć do wróżb