Tarot postawiony dla Joanna

Data postawienia tarota 3 wrzesień 2021 04:36

Wyświetlono: 18, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Paź Denarów

Paź Denarów

Paź monet to karta, która mówi o powolnym rozwoju, pracy nad sobą, związkiem lub nad relacjami z ludźmi. W pytanie o uczucia jej pojawienie się może oznaczać, że jesteśmy w relacji, która dopiero raczkuje albo bardzo powoli się rozwija. Być może dopiero poznajesz kogoś albo tworzysz związek, w którym odkrywacie się nawzajem w bardzo powolnym tempie. Paź denarów to także nauka cierpliwości, wytrwałości i konsekwencji oraz powolne realizowanie planów własnych bądź osiąganie wspólnych celów z partnerem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Nie umiesz podjąć wyboru między dwiema alternatywami. Jesteś chwiejny/a, wierzysz, że Twoje dylematy i życiowe problemy rozwiążą się same. Nie potrafisz podjąć właściwej decyzji. Wahasz się nieustannie, często rozważasz wszystkie "za i przeciw", ale nie dochodzisz do żadnych wniosków. Odsuwasz proces dokonania wyboru na później, liczysz że sytuacja sama się rozwiąże. Twoje rozterki emocjonalne przybierają na sile i coraz bardziej burzą Twój wewnętrzny ład i komfort psychiczny.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIII Śmierć

XIII Śmierć

Karta w tym miejscu informuje o zbliżających się, nieuchronnych zmianach w naszym życiu. W sprawie o którą pytamy czekają nas negatywne doświadczenia i rozstrzygnięcia. W życiu osobistym ważne rzeczy nie powiodą się, nastąpi kres, nieuchronny koniec oznaczający konieczność dostosowania się do nowych warunków. W najbliższej przyszłości będziemy musieli wykazać się umiejętnością przetrwania w trudnej sytuacji. Karta oznacza zakończenie, ale i początek nowego. To także definitywne zamknięcie pewnych spraw, odcięcie się od tego, co już stare i niepotrzebne i niepozwalające się rozwijać, a także odrzucenie tego co hamuje i ogranicza.Przygotuj się na gruntowną przebudowę w życiu, zmianę trybu życia czy zakończenie niesatysfakcjonujących relacji.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb