Tarot postawiony dla Mateusz

Data postawienia tarota 4 wrzesień 2021 13:55

Wyświetlono: 17, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Mieczy

Król Mieczy

Obecność króla mieczy na tej pozycji oznacza, że na Twoje życie uczuciowe ma wpływ inteligentny, wykształcony i odpowiedzialny mężczyzna w średnim wieku, bądź starszy. Karta symbolizuje człowieka bystrego, oczytanego, cieszącego się naturalnym autorytetem i poważaniem. Król mieczy to często wymagający partner albo surowy ojciec. To nie typ romantyka bujającego w obłokach, prędzej racjonalnego myśliciela, w uczuciach skrytego, a nawet niedostępnego emocjonalnie. Króla mieczy ciężko zdobyć, ale jeśli się już uda to największe wrażenie zrobi na nim Twój intelekt i oczytanie. Jeśli w Twoim najbliższym otoczeniu brak jest takiej osoby, to pojawienie się króla mieczy może oznaczać, że obecnie w Twoim życiu uczuciowym górą nad uczuciami bierze chodny rozsądek. Nie są więc to dla Ciebie najlepsze chwile na romantyczne i spontaniczne uniesienia.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Królowa mieczy jako karta ostrzegająca mówi o złym wpływie zgorzkniałej, mściwej i zawistnej kobiety na Twoje życie uczuciowe. W Twoim otoczeniu znajdować się może ktoś kogo nie cieszy Twoje szczęście i jest nieżyczliwy wobec Ciebie. Uważaj na fałszywych przyjaciół albo ukrytych wrogów.

Królowa Mieczy

Królowa Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Paź Pucharów

Paź Pucharów

Paź pucharów zapowiada nabieranie doświadczenia uczuciowego, powolne dojrzewanie związku, zauroczenie drugim człowiekiem, dobre samopoczucie, pozytywne emocje i doświadczenia. W relacjach powinno być miło i przyjemnie. Będziemy czuć się dobrze w związku, partner będzie obsypywać nas komplementami i niespodziankami. Niekiedy karta zapowiada także ciążę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W dalszej przyszłości sprawy uczuciowe i związane ze sferą osobistą nabiorą zupełnie nieoczekiwanego obrotu i wymiaru. Niespodziewane wydarzenia wymuszą na Tobie nowe decyzje i przewartościowanie wielu rzeczy. Przygotuj się na wszelkie zmiany i na pojawienie się zupełnie nowych okoliczności, w przeciwnym wypadku będziesz mocno zmieszany/a, zaskoczony i zupełnie nieprzygotowany psychicznie wobec pojawiających się nowych okoliczności.

X Koło fortuny

X Koło fortuny

 

 

Wróć do wróżb