Tarot postawiony dla Martyna

Data postawienia tarota 9 wrzesień 2021 17:50

Wyświetlono: 7, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Denarów

As Denarów

As denarów to karta mająca pozytywny wydźwięk. Oznacza powolne stabilizowanie sytuacji, konkretyzacje celów i dążeń w relacjach. Dla osób samotnych pojawienie się asa monet oznacza odpowiednie zasoby, moc, siłę aby sprawy potoczyły się tak, jak tego się pragnie. As monet symbolizuje nowe szanse i okazje na poznanie kogoś wyjątkowego, a także duże powodzenie, adorację i przyciąganie wartościowych osób ku sobie.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta na tej pozycji ostrzega przed bezczynnością i spoczęciem na laurach. Może także oznaczać brak samokrytycyzmu, próżność i egoizm.Obecność karty może sugerować, że powodem Twoich problemów w związku może być brak starania z Twojej bądź z partnera strony.

Dziewiątka Pucharów

Dziewiątka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XI Sprawiedliwość

XI Sprawiedliwość

W najbliższej przyszłości znajdziesz się w sytuacji, w której konieczne będzie poukładanie wszystkich ważnych spraw odnoszących się do sfery życia, o którą pytasz. W sprawach uczuciowych nie możesz zapomnieć także o zdroworozsądkowym myśleniu. Łatwowierność i bezkrytyczne podejście nie będzie Twoim najlepszym doradcą. Uważniej przyjrzyj się ważnym sprawom lub relacjom z bliskimi Twojemu sercu osobami. Będzie trzeba wykazać się rozsądkiem w działaniu, dobrą organizacją i samodyscypliną. Wszelkie zaniedbania mogą przynieść Tobie straty, dlatego nie lekceważ swoich obowiązków lub zdania innych ważnych w danej sprawie osób. Będzie trzeba wykazać się większym rozeznaniem, sprytem i być bardziej krytycznym wobec siebie i swoich działań.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W przyszłości na Twojej drodze pojawią się nieoczekiwane okoliczności, które spowodują niekorzystny obrót sytuacji, o którą pytasz. Nieprzewidziane wydarzenia i zmiany, które się pojawia sprawią, że dokonasz przewartościowania swoich dążeń oraz zamierzeń i zaczniesz planować wszystko od nowa . Uważaj, by nie trzymać się zbyt uparcie starych postaw, przekonań oraz układów, które mogą Cię osłabiać albo wręcz mieć na Ciebie destrukcyjny wpływ. Wieża na tej pozycji radzi, aby dokonać koniecznych zmian, nawet jeśli będą one wyjątkowo trudne. Dostosowanie się do nowej sytuacji może trochę potrwać, ale powoli będziesz odkrywać nowe wartości i cele w życiu. Nawet jeśli towarzyszące temu okoliczności będą trudne, to musisz zaakceptować te zmiany i pozwolić, aby na miejsce starego nadeszło coś nowego, być może dużo lepszego dla Ciebie.

XVI Wieża

XVI Wieża

 

 

Wróć do wróżb