Tarot postawiony dla Barbara

Data postawienia tarota 11 wrzesień 2021 04:02

Wyświetlono: 5, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

Karta IX buław symbolizuje osobę, która wiele przeszła i w chwili obecnej czeka na wygojenie się ran. Pojawienie się karty sugeruje, że po trudnych doświadczeniach jesteś człowiekiem bardziej ostrożnym i masz ograniczone zaufanie do ludzi. Możliwe, że ktoś Cię wcześniej zawiódł i teraz nie chcesz dopuścić do tego, by sytuacja się powtórzyła. Czujesz się nierozumiany i niedoceniany przez bliskich, bądź otoczenie. Twoją sytuację komplikują negatywne wpływy z przeszłości, które wciąż na Ciebie oddziałują. Teraz czujesz zmęczenie wcześniejszymi trudnościami, bądź porażkami i jedyne czego pragniesz to odpoczynek.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Utknąłeś w swojej bezpiecznej, wygodnej skorupce. Wygoda, lęk lub niechęć wobec zmian powoduje, że stoisz w miejscu zamiast iść do przodu i rozwiązywać Twoje problemy. Możliwe, że w Twoim otoczeniu znajduje się kobieta, która hamuje lub uniemożliwia Ci rozwój. Swoją postawą krzyżuje Ci plany lub negatywnie wpływa na Twoje związki, relacje lub inne aspekty życia.

III Cesarzowa

III Cesarzowa

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Rycerz Buław

Rycerz Buław

Rycerz buław na tej pozycji zapowiada pojawienie się w najbliższej przyszłości bardzo energicznego, młodego mężczyzny (do ok. 35 roku życia) w Twoim życiu osobistym. Karta charakteryzuje typ przedsiębiorczy, zdecydowany i przebojowy, reprezentujący żywioł ognia. Rycerz buław lubi wyzwania i przygody, ciężko dotrzymać mu kroku. Bywa impulsywny i nieprzewidywalny. Potrafi zaskakiwać licznymi niespodziankami, o uczucia walczy w sposób zdecydowany, czasami do upadłego. Zdarza mu się być lekkomyślnym i natarczywym. Rycerz buław jak się zaprze to musi osiągnąć swój cel, odpuszcza bardzo rzadko. Karta zapowiada ogólny rozwój w Twoim życiu osobistym.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Dla stałych związków III pucharów oznacza nadchodzący czas radości, szczęśliwe okoliczności, a także okres obfitujący w różne okazje i spotkania towarzyskie. Karta zapowiada także radosne nowiny albo ważną uroczystość, w której weźmiecie udział. Dla "'świeżych" związków obecność karty może oznaczać niezobowiązujący charakter relacji, ale wskazuje też na dużą namiętność i spontaniczność w związku. Dla osób samotnych, poszukujących drugiej połówki, karta może zapowiadać pojawienie się licznych okazji na nawiązanie nowych, interesujących znajomości, które mogą przerodzić się w coś poważniejszego niż tylko flirt.

Trójka Pucharów

Trójka Pucharów

 

 

Wróć do wróżb