Tarot postawiony dla Blanka

Data postawienia tarota 15 wrzesień 2021 10:39

Wyświetlono: 5, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Denarów

Czwórka Denarów

IV monet w ogólnym znaczeniu symbolizuje posiadanie, ochronę naszych wartości, zasobów i zdobyczy. Karta ukazuje strach przed zmianami i utratą tego, co zdobyte, co dla nas cenne, może sugerować, że bardzo mocno chronimy tego, co mamy. W sferze uczuć oznacza, że chcemy za wszelką cenę zatrzymać partnera/partnerkę przy sobie, a więc ze wszystkich sił staramy się, by nie dopuścić do tego, by ukochana osoba wymknęła nam się z rąk. W bardziej negatywnym znaczeniu karta może symbolizować nadmierną, wręcz chorobliwą zazdrość o partnera. Czwórka monet oznacza często także związek z wygody czy z wyrachowania. To także małżeństwa zawierane z powodu korzyści materialnych. W przypadku osób samotnych karta może oznaczać lęk przed nową relację. Chcesz mieć kogoś u boku, ale jednocześnie boisz się nowego uczucia.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Największą przeszkodą w życiu uczuciowym będzie Twój brak zdecydowania i niechęć do podjęcia koniecznego wyboru. Brak działania i konkretyzacji planów będzie pogarszać sytuację. Zamiast iść do przodu będziesz się zatrzymywać i rozmyślać, co by było gdyby. Taka postawa może utrudniać Ci rozwiązanie Twoich problemów.

Dwójka Buław

Dwójka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

Karta IX buław w tej pozycji symbolizuje dochodzenie do siebie po ciężkim, wyczerpującym okresie spowodowanym trudnościami jakie pojawiły się na Twojej drodze. Karta oznacza leczenie ran, które zadane zostały przez ludzi z Twojego otoczenia lub przez partnera. Staniesz się bardziej nieufny/a i ostrożny/a w relacjach. Twoje problemy zostaną pokonane, ale ślady po nich będą obecne jeszcze przez jakiś czas w Twoim życiu.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Paź mieczy symbolizuje szeroko pojętą komunikację, ale może też zapowiadać nerwową atmosferę, trudne dyskusje, długie wymiany argumentów, sprzeczki między partnerami albo z ludźmi z bliskiego otoczenia. To także odmienność poglądów, wyznawanych wartości i różnice na płaszczyznach intelektualnych, które mogą dać znać o sobie i powodować liczne konflikty w związku lub w relacjach międzyludzkich. Najbliższe miesiące upłyną więc na docieraniu się i szukaniu consensusu. Przyszłość pokaże czy dacie radę znaleźć wspólny język i pójść na kompromis.

Paź Mieczy

Paź Mieczy

 

 

Wróć do wróżb