Tarot postawiony dla Anna

Data postawienia tarota 21 wrzesień 2021 13:25

Wyświetlono: 21, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Piątka Pucharów

Piątka Pucharów

W obecnej chwili w Twoim życiu uczuciowym niestety nie dzieje się zbyt dobrze. Targają Tobą duże emocje, coś bardzo dotkliwie porusza Twoje wnętrze . Obecność V pucharów w rozkładzie ma często miejsce kiedy dręczą nas myśli o przeszłości. Niedomknięte sprawy, niezagojone rany oddziałują w negatywny sposób na to, co dzieje się teraz. Karta symbolizuje wewnętrzną przemianę poprzez doświadczanie bólu, poczucia straty i trudności z dostosowaniem się do nowej sytuacji. W chwili obecnej możesz czuć się emocjonalnie rozdarty/a i osamotniony/a. Niewiele rzeczy cieszy, brak jest takich słów, które mogą podnieść na duchu.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta VII buław na tej pozycji zapowiada liczne trudności i przeszkody w sprawach uczuciowych, ponadto symbolizuje zawistne otoczenie, konieczność zachowania asertywności i wyznaczania granic innym osobom. Nawet jeśli jesteś z kimś związany/a, to w skutek braku porozumienia i wsparcia w otoczeniu, czeka Cie samotna walka o swoje racje i cele.

Siódemka Buław

Siódemka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

Karta Księżyc na pozycji oznaczającej najbliższą przyszłość zapowiada utkwienie w pewnego rodzaju iluzji, życie według fałszywych wyobrażeń czy przekonań. W sprawie, o którą pytamy może wskazywać na sytuację, kiedy widzisz rzeczy takimi jakimi chcesz żeby były, a nie tak jakimi są one naprawdę. Możliwe, że będziesz ufać pozorom czy kierować się fałszywymi wyobrażeniami. Karta na tej pozycji może też oznaczać okres zagubienia duchowego, kiedy nie wiemy jak postępować, czujemy jakieś zagrożenie, ale tak naprawdę nie wiemy skąd ono wynika. W związku mogą pojawić się niedopowiedzenia i tajemnice.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb