Tarot postawiony dla Bartosz

Data postawienia tarota 21 wrzesień 2021 23:35

Wyświetlono: 29, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Trójka Mieczy

Trójka Mieczy

III mieczy symbolizuje złamane serce i wiążący się z tym ból. To karta zranionych uczuć i cierpienia, które nie tak łatwo pokonać. Karta pokazuje sytuację kiedy jest nam źle, bo zraniono nasze uczucia, możliwe, że to Ty jesteś osobą, która wiele wycierpiała, albo to Ty zadałeś/aś komuś ból? III mieczy pojawia się także wtedy kiedy oboje trwacie w związku, w którym ranicie się nawzajem i doszliście do etapu, w którym ciężko wam zaprzestać. W przypadku osób samotnych karta symbolizuje zranienie w przeszłości, które odbiło piętno na nas. Skutki dawnych krzywd odczuwasz do dziś.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Nie umiesz podjąć wyboru między dwiema alternatywami. Jesteś chwiejny/a, wierzysz, że Twoje dylematy i życiowe problemy rozwiążą się same. Nie potrafisz podjąć właściwej decyzji. Wahasz się nieustannie, często rozważasz wszystkie "za i przeciw", ale nie dochodzisz do żadnych wniosków. Odsuwasz proces dokonania wyboru na później, liczysz że sytuacja sama się rozwiąże. Twoje rozterki emocjonalne przybierają na sile i coraz bardziej burzą Twój wewnętrzny ład i komfort psychiczny.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIII Śmierć

XIII Śmierć

Karta w tym miejscu informuje o zbliżających się, nieuchronnych zmianach w naszym życiu. W sprawie o którą pytamy czekają nas negatywne doświadczenia i rozstrzygnięcia. W życiu osobistym ważne rzeczy nie powiodą się, nastąpi kres, nieuchronny koniec oznaczający konieczność dostosowania się do nowych warunków. W najbliższej przyszłości będziemy musieli wykazać się umiejętnością przetrwania w trudnej sytuacji. Karta oznacza zakończenie, ale i początek nowego. To także definitywne zamknięcie pewnych spraw, odcięcie się od tego, co już stare i niepotrzebne i niepozwalające się rozwijać, a także odrzucenie tego co hamuje i ogranicza.Przygotuj się na gruntowną przebudowę w życiu, zmianę trybu życia czy zakończenie niesatysfakcjonujących relacji.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W przyszłości na Twojej drodze pojawią się nieoczekiwane okoliczności, które spowodują niekorzystny obrót sytuacji, o którą pytasz. Nieprzewidziane wydarzenia i zmiany, które się pojawia sprawią, że dokonasz przewartościowania swoich dążeń oraz zamierzeń i zaczniesz planować wszystko od nowa . Uważaj, by nie trzymać się zbyt uparcie starych postaw, przekonań oraz układów, które mogą Cię osłabiać albo wręcz mieć na Ciebie destrukcyjny wpływ. Wieża na tej pozycji radzi, aby dokonać koniecznych zmian, nawet jeśli będą one wyjątkowo trudne. Dostosowanie się do nowej sytuacji może trochę potrwać, ale powoli będziesz odkrywać nowe wartości i cele w życiu. Nawet jeśli towarzyszące temu okoliczności będą trudne, to musisz zaakceptować te zmiany i pozwolić, aby na miejsce starego nadeszło coś nowego, być może dużo lepszego dla Ciebie.

XVI Wieża

XVI Wieża

 

 

Wróć do wróżb