Tarot postawiony dla Monika

Data postawienia tarota 22 wrzesień 2021 09:23

Wyświetlono: 30, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Piątka Mieczy

Piątka Mieczy

V mieczy pojawia w momencie kiedy walczymy o coś co jest dla nas ważne, ale jednocześnie w walce tej jesteśmy właściwie bez szans i skazujemy siebie na porażkę. To taka trochę walka z wiatrakami, możliwe też, że zabiegasz o coś, co być może nie jest Ci potrzebne, a Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. Może też okoliczności nie pozwalają Tobie na wygraną albo przeciwnik w walce jest zbyt silny. V mieczy to najczęściej walka o nierealne pragnienia, nie zawsze uczciwa, czasami pozornie wygrywasz, ale w ogólnym rozrachunku nie czujesz smaku zwycięstwa. To tzw. "pyrrusowe zwycięstwo".

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta III buław na tej pozycji przestrzega przed nieprzemyślanymi działaniami, nierealnymi oczekiwania i kierowaniem się niewłaściwymi, nieskutecznymi metodami. To także pochopne decyzje i opóźnienia, które mogą się pojawić i wpłynąć na Ciebie lub na Twój związek. W relacjach III buław na tej pozycji ostrzega przed niewykorzystanymi dobrymi szansami albo przed brakiem dalszych perspektyw na rozwój związku.

Trójka Buław

Trójka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIII Śmierć

XIII Śmierć

Karta w tym miejscu informuje o zbliżających się, nieuchronnych zmianach w naszym życiu. W sprawie o którą pytamy czekają nas negatywne doświadczenia i rozstrzygnięcia. W życiu osobistym ważne rzeczy nie powiodą się, nastąpi kres, nieuchronny koniec oznaczający konieczność dostosowania się do nowych warunków. W najbliższej przyszłości będziemy musieli wykazać się umiejętnością przetrwania w trudnej sytuacji. Karta oznacza zakończenie, ale i początek nowego. To także definitywne zamknięcie pewnych spraw, odcięcie się od tego, co już stare i niepotrzebne i niepozwalające się rozwijać, a także odrzucenie tego co hamuje i ogranicza.Przygotuj się na gruntowną przebudowę w życiu, zmianę trybu życia czy zakończenie niesatysfakcjonujących relacji.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Słońce na tej pozycji zapowiada w przyszłości bardzo dobry okres w Twoim życiu, wiarę, pewność siebie, wzrost. Słońce oznacza bardzo pozytywne prognozy w przyszłości w sprawach dotyczących uczuć. Oznacza zaangażowanie w to, co się robi, witalność, energię. Słońce to karta pozytywna niosąca ze sobą ogromną moc do spełniania naszych pragnień, to także symbol siły duchowej i wytrwałości w dążeniu do celu. Karta ta oznacza także przebudzenie do życia. Twoje problemy zostaną pokonane, nieporozumienia przezwyciężone. Karta oznacza także możliwość ciąży albo podróży do ciepłego kraju.

XIX Słońce

XIX Słońce

 

 

Wróć do wróżb