Tarot postawiony dla Barbara

Data postawienia tarota 6 styczeń 2022 23:17

Wyświetlono: 142, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Rycerz Buław

Rycerz Buław

Rycerz buław na tej pozycji oznacza wpływ żywiołowego, młodego mężczyzny (do ok. 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Karta reprezentuje żywioł ognia, charakteryzuje typ przedsiębiorczy, zdecydowany i przebojowy. Rycerz buław lubi wyzwania i przygody, ciężko dotrzymać mu kroku. Bywa impulsywny i nieprzewidywalny. Jeśli w Twoim otoczeniu nie potrafisz zidentyfikować takiego mężczyzny to karta może symbolizować czas przygody, adrenalinę, podróże i dynamiczny rozwój w sprawach uczuć.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

III mieczy na tej pozycji może oznaczać zdradę, złamane serce, konflikty trudne do naprawienia, brak miłości i czułości ze strony partnera, a także możliwość pojawienia się trzeciej osoby w związku.

Trójka Mieczy

Trójka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

V Arcykapłan

V Arcykapłan

Sprawa, o którą pytasz będzie wymagała zasięgnięcia rady osoby, cieszącej się naturalnym autorytetem, mądrością duchową, życzliwie nastawionej wobec Ciebie. Nie bój się prosić lub przyjmować pomoc osoby gotowej służyć Ci cenną radą i wskazać Tobie właściwą drogę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Księżyc na tej pozycji oznacza podążanie za iluzyjnymi ideałami, niejasnymi celami lub niepewnymi uczuciami. To zatopienie się w świecie fałszywych pozorów i całkowity brak rozeznania w sytuacji. To także lęk przed nieznanym, błądzenie i ukryte okoliczności, które Ci nie sprzyjają, a których nie potrafisz rozpoznać. Twoja ciągła obawa o porażkę i brak zdecydowanych, przejrzystych działań może spowodować, że nie dotrzesz tam, dokąd pragniesz dojść, albo droga ta będzie wyjątkowo kręta. Możliwe, że znajdziesz się w ślepym zaułku. W przyszłości będziesz zmuszony/a zweryfikować swoje plany z rzeczywistością. W sprawach uczuć, czekają Cię niejasności, utrudnienia i nieracjonalne myśli i działania.

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

 

 

Wróć do wróżb