Tarot postawiony dla Paulina

Data postawienia tarota 8 styczeń 2022 11:17

Wyświetlono: 94, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Denarów

As Denarów

As denarów to karta mająca pozytywny wydźwięk. Oznacza powolne stabilizowanie sytuacji, konkretyzacje celów i dążeń w relacjach. Dla osób samotnych pojawienie się asa monet oznacza odpowiednie zasoby, moc, siłę aby sprawy potoczyły się tak, jak tego się pragnie. As monet symbolizuje nowe szanse i okazje na poznanie kogoś wyjątkowego, a także duże powodzenie, adorację i przyciąganie wartościowych osób ku sobie.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta IV denarów ostrzega przed przesadnym lękiem o utratę dóbr, pracy czy partnera. Karta na tej pozycji symbolizuje także psującą relację zaborczość, chęć zamknięcia partnera w przysłowiowej złotej klatce. IV monet przestrzega także przed negatywnie wpływającym na związek pracoholizmem i materializmem. Należy uważać także na zawieranie związków tylko i wyłącznie z powodu korzyści materialnych.

Czwórka Denarów

Czwórka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

Karta IX buław w tej pozycji symbolizuje dochodzenie do siebie po ciężkim, wyczerpującym okresie spowodowanym trudnościami jakie pojawiły się na Twojej drodze. Karta oznacza leczenie ran, które zadane zostały przez ludzi z Twojego otoczenia lub przez partnera. Staniesz się bardziej nieufny/a i ostrożny/a w relacjach. Twoje problemy zostaną pokonane, ale ślady po nich będą obecne jeszcze przez jakiś czas w Twoim życiu.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Królowa pucharów na tej pozycji zapowiada wpływ wrażliwej, subtelnej i młodej (również duchem) kobiety na Twoje przyszłe życie uczuciowe. Królowa pucharów to niepoprawna marzycielka, idealistka bujająca w obłokach, często charakteryzująca się zacięciem artystycznym, ale też niekoniecznie. Karta może też reprezentować osobę zajmującą się opieką nad ludźmi, zwierzętami albo piękną dziewczynę o bogatym wnętrzu.

Królowa Pucharów

Królowa Pucharów

 

 

Wróć do wróżb