Tarot postawiony dla eM

Data postawienia tarota 9 styczeń 2022 21:43

Wyświetlono: 84, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

Karta IX buław symbolizuje osobę, która wiele przeszła i w chwili obecnej czeka na wygojenie się ran. Pojawienie się karty sugeruje, że po trudnych doświadczeniach jesteś człowiekiem bardziej ostrożnym i masz ograniczone zaufanie do ludzi. Możliwe, że ktoś Cię wcześniej zawiódł i teraz nie chcesz dopuścić do tego, by sytuacja się powtórzyła. Czujesz się nierozumiany i niedoceniany przez bliskich, bądź otoczenie. Twoją sytuację komplikują negatywne wpływy z przeszłości, które wciąż na Ciebie oddziałują. Teraz czujesz zmęczenie wcześniejszymi trudnościami, bądź porażkami i jedyne czego pragniesz to odpoczynek.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta ostrzega przed skrywaniem prawdziwych uczuć. Na tej pozycji może też mówić o tajemnicach związanych z bliską nam osobą. Dziewiątka denarów w negatywnym znaczeniu może sugerować także koncentrację tylko na swoich potrzebach i zaniedbywanie partnera, bądź innych bliskich Tobie osób.

Dziewiątka Denarów

Dziewiątka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

I Mag

I Mag

W najbliższej przyszłości to Ty będziesz mieć duży wpływ na przebieg sytuacji. Nabierzesz mocy, charakteru i podejmujesz odpowiednią inicjatywę w uczuciach. Jeśli wykażesz się wystarczającą odwagą i energią w danej sprawie, to istnieje duża szansa, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Nadasz kierunek i kształt przyszłym wydarzeniom i zdecydujesz się na bardziej śmiałe działania w miłości. Jeśli jeszcze nie spotkałeś/aś swojej drugiej połowy, to w najbliższej przyszłości karta zapowiada nawiązanie wartościowej relacji z kimś kogo będziesz podziwiać i pożądać.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Czeka Cię przyjemny okres w życiu uczuciowym. Osiągniesz stabilizację, satysfakcję emocjonalną, spełnienie. Przyszłość rysuje się bez większych problemów, więc odczujesz spokój i ulgę w najbliższych miesiącach. Będziesz się czuć bardziej bezpiecznie i komfortowo niż wcześniej. Niestety w dłuższym okresie, taka rutyna i wygoda może spowodować bierność w działaniu, niechęć wobec koniecznych zmian, brak celów i perspektywy rozwoju w relacji. Stagnacja i monotonia może po pewnym czasie zrodzić frustrację i problemy.

III Cesarzowa

III Cesarzowa

 

 

Wróć do wróżb