Tarot postawiony dla Ewelina

Data postawienia tarota 11 styczeń 2022 15:06

Wyświetlono: 83, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Królowa Pucharów

Królowa Pucharów

Obecność karty królowej pucharów oznacza wpływ wrażliwej, subtelnej, młodej (również duchem) kobiety na Twoje życie uczuciowe. Królowa pucharów to niepoprawna marzycielka, idealistka bujająca w obłokach, często charakteryzująca się zacięciem artystycznym, ale też niekoniecznie. Karta może też reprezentować osobę zajmującą się opieką nad ludźmi, zwierzętami albo piękna dziewczynę o bogatym wnętrzu. Jeśli w Twoim bliskim otoczeniu brak jest takiej osoby, to karta wskazuje na emocjonalne chwile dla związku, rozmarzenie, romantyzm i zakochanie. Dla osób samotnych pojawienie się karty może oznaczać tęsknotę za miłością, niespełnienie uczuciowe i życie marzeniami o drugiej połówce.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

V pucharów na tej pozycji może oznaczać pogrążenie w smutku, użalanie się nad swoim losem, pogłębiające się uczucie samotności oraz zamknięcie w przeszłości. To bolesne rozpamiętywanie i rozdrapywanie starych ran. V pucharów to nieprzyjemny, dokuczający smak porażki i straty.

Piątka Pucharów

Piątka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Rycerz Denarów

Rycerz Denarów

Na Twoje życie uczuciowe wpływa młody, pracowity, ambitny mężczyzna reprezentujący żywioł ziemi. Rycerza denarów cechuje praktyczny umysł, odpowiedzialność, cierpliwość i umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji. To mężczyzna poukładany, stały w uczuciach, ale też i skryty, powolny w działaniu. Rycerz denarów musi najpierw dokładnie zbadać grunt zanim zdecyduje się w coś zaangażować. Z reguły brakuje mu fantazji, spontaniczności, ale zawsze można liczyć na jego wsparcie, rycerz denarów rzadko zawodzi.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Dokonasz ważnego wyboru życiowego między dwiema rozwiązaniami, opcjami lub osobami. Nie będzie to dla Ciebie łatwe zadanie, gdyż wybór jednej alternatywy będzie oznaczał rezygnację z drugiej, ale podjęcie decyzji okaże się konieczne i nieuchronne.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Wróć do wróżb