Tarot postawiony dla Milena

Data postawienia tarota 13 kwiecień 2022 23:07

Wyświetlono: 40, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Mieczy

Ósemka Mieczy

VIII mieczy pojawia się w rozkładzie wtedy, kiedy dręczy nas poczucie bezradności. Czujemy się jakbyśmy mieli związane ręce. W Twoim życiu obecny jest czynnik, który Cie ogranicza i wstrzymuje od pewnych działań. Karta w odniesieniu do sfery uczuciowej symbolizuje wszelkiego rodzaju utrudnienia, blokady, zahamowanie w rozwoju relacji. VIII mieczy to jednak najczęściej wskazówka, że wszystkie ograniczenia tak naprawdę stawiasz sobie sam, a Twoja postawa w dużej mierze wynika wyłącznie z lęku i braku wiary we własna możliwości. To właśnie strach przed konsekwencjami podjętych działań przyczynia się do wycofywania się i w rezultacie do przysłowiowego "chowania głowy w piasek". Taka postawa tylko pogarsza zaistniałą sytuację.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta VII monet ostrzega przed długotrwałym zastojem z naszej, bądź cudzej winy, a także brakiem konkretnego planu działania, utratą weny twórczej i kreatywności. Pojawienie się karty na tej pozycji często symbolizuje również brak korzystnych perspektyw i możliwości w danym momencie, a także niechęć do działania wynikającą z braku wizji i celów. W związkach ostrzega przed popadaniem w rutynę i marazm.

Siódemka Denarów

Siódemka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Siódemka Mieczy

Siódemka Mieczy

Obecność VII mieczy w rozkładzie zapowiada intrygę, kłamstwo, podstęp albo manipulację związaną z Twoim życiem uczuciowym. Karta demaskuje wszelkie nieuczciwe zachowania i posunięcia, najprawdopodobniej ze strony partnera albo i... Twoje. Musisz się zastanowić kim jest osoba, która zachowuje się nieuczciwie wobec Ciebie lub źle Ci życzy. Niezależnie kogo lub co przedstawia VII mieczy, widząc ją musimy być ostrożni, gdyż ktoś próbuje nas przechytrzyć, oszukać albo skompromitować. Czasami karta symbolizuje nas, kiedy coś skrzętnie ukrywamy, manipulujemy partnerem albo jesteśmy wobec niego nieuczciwi.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W dalszej przyszłości sprawy uczuciowe i związane ze sferą osobistą nabiorą zupełnie nieoczekiwanego obrotu i wymiaru. Niespodziewane wydarzenia wymuszą na Tobie nowe decyzje i przewartościowanie wielu rzeczy. Przygotuj się na wszelkie zmiany i na pojawienie się zupełnie nowych okoliczności, w przeciwnym wypadku będziesz mocno zmieszany/a, zaskoczony i zupełnie nieprzygotowany psychicznie wobec pojawiających się nowych okoliczności.

X Koło fortuny

X Koło fortuny

 

 

Wróć do wróżb