Tarot postawiony dla Maria

Data postawienia tarota 14 kwiecień 2022 13:59

Wyświetlono: 39, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Rycerz Pucharów

Rycerz Pucharów

Karta symbolizuje wpływ uczuciowego, troskliwego młodego mężczyzny (do 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Rycerz pucharów reprezentuje energię wody, emocje, marzycielskość i wrażliwość. To typ romantyczny, idealistycznie nastawiony do związków, szukający swojej wymarzonej, drugiej połowy. Jeśli mężczyzna ten spotka partnerkę idealną to jest w stanie poruszyć niebo i ziemię dla niej. Potrafi wtedy kochać szczerze i być całkowicie oddany swojej wybrance. Jeśli jednak nie będzie mieć szczęścia w miłości, to niestety będzie zachowywać się jak typowy casanova. Rycerze pucharów z reguły są bardzo wrażliwi na piękno, zwłaszcza kobiece. Nie zaznawszy spełnienia mogą często zmieniać obiekt swoich uczuć, wciąż poszukiwać niedoścignionego ideału. Jeśli w swoim otoczeniu nie rozpoznajesz takiego mężczyzny to karta może oznaczać ożywienie uczuciowe w związku, mile emocje, niespodzianki, niekiedy wyznanie miłosne albo zaręczyny.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

VII kielichów na tej pozycji oznacza marzycielstwo, a w skrajnych przypadkach, nawet i pogrążenie się w świecie iluzji, nierealne wyobrażenia i oczekiwania, które niszczą relację albo mają negatywny wpływ na Twoje życie. To nieumiejętność podjęcia dobrej dla Ciebie decyzji i rozpraszanie się, bujanie w obłokach. Zamiast działania, jest ciągłe zastanawianie się, co robić, co wybrać. Karta może także ostrzegać przed zbytnim uleganiem różnym pokusom.

Siódemka Pucharów

Siódemka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Szóstka Mieczy

Szóstka Mieczy

VI mieczy zapowiada w sferze uczuciowej nieporozumienia z partnerem, oddalenie, brak komunikacji, milczenie. Karta zapowiada chęć odcięcia się od problemów i trudnych relacji. Czasami taka ucieczka przynosi ulgę, przez chwilę czujesz się wolny/a, ale jeśli decyzja została podjęta pochopnie, to problemy znów do Ciebie wrócą. VI mieczy symbolizuje czasem podróż w dosłownym znaczeniu, na przykład podróż w nieznane albo w dalekie strony. Czasem karta pojawia się u osób, które chcą rozpocząć nowy etap w zyciu. Na początku czuje się lęk przed nieznanym, ale równocześnie ekscytację tym, co może przynieść nowe życie. Karta dla osób samotnych może oznaczać nowe znajomości i doświadczenia.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta III buław na tej pozycji zapowiada dobre perspektywy w przyszłości. Pojawią się pozytywne rezultaty, nastąpi przełom i rozwój w uczuciach. III buław to zapowiedź nowych i wspólnych celów, wielu możliwości i stabilizacji w związku. Otworzysz się na nowe perspektywy, co zaowocuje w przyszłości. Znikną Twoje lęki i niepewność sytuacji. Zaangażujesz się mocniej w relację.

Trójka Buław

Trójka Buław

 

 

Wróć do wróżb