Tarot postawiony dla Joanna

Data postawienia tarota 21 kwiecień 2022 18:41

Wyświetlono: 40, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

0 Głupiec

0 Głupiec

W sferze uczuciowej pojawiają się zupełnie nowe emocje, okoliczności, zdarzenia. Znajdujesz się na początku pewnej drogi lub w centrum nowych wydarzeń. Doświadczasz czegoś nowego, z jednej strony jesteś podekscytowany/a, z drugiej strony nie do końca wiesz jak masz się zachować. Odbywasz podróż w nieznane. Możliwe także, że poszukujesz swojej połówki idealnej albo miejsca na świecie. Jeśli jesteś w związku, to całkiem prawdopodobne,że myślisz o nowym uczuciu, gdyż w obecnym związku, czujesz się niepewnie, nie wiesz na czym stoisz i dokąd zmierzasz.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

As Buław oznacza marnowanie potencjału, trwonienie energii na nieodpowiednie działania czy uczucia. Musisz mieć oczy szerzej otwarte i korzystać z tego, co daje Ci los. Pamiętaj, że pewne okazje nie trafiają się często i mogą się już drugi raz nie powtórzyć. Uważaj także na nieprzemyślane decyzje uczuciowe.

As Buław

As Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dwójka Denarów

Dwójka Denarów

W najbliższej przyszłości zmuszony/a będziesz dokonać wyboru między dwiema ważnymi dla Ciebie rozwiązaniami lub opcjami mającymi wpływ na Twoje życie osobiste. Nadchodzący czas skłoni Cię do zastanowienia się w jaki sposób powinieneś/aś gospodarować swoją energią, uczuciami czy zasobami. Nadejdzie czas na ustalenie priorytetów, a sytuacja wymusi na Tobie konieczność ustabilizowania sfery, o którą pytasz.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Paź monet to karta, która zapowiada okres pracy nad sobą, systematyczny rozwój osobisty, nabieranie doświadczenia w związku rozwój uczuć i kształtowanie się charakteru relacji. Karta często symbolizuje początkowy etap znajomości czy związku, powolne odkrywanie siebie nawzajem, docieranie się, systematyczne realizowanie planów własnych, bądź osiąganie wspólnych celów z partnerem.

Paź Denarów

Paź Denarów

 

 

Wróć do wróżb