Tarot postawiony dla Piotr

Data postawienia tarota 15 luty 2023 12:23

Wyświetlono: 161, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Buław

Czwórka Buław

IV buław na pozycji wyjściowej oznacza dużą energię, ruch, działanie, nagromadzenie różnych wydarzeń związanych ze sferą uczuciową. Nie ma czasu ani miejsca na monotonię, bierność i analizowanie "za" i "przeciw". Sprawy dzieją się tak szybko, że odnosisz często wrażenie, że nie masz na nic wpływu albo coś dzieje się poza Twoją kontrolą. IV buław z reguły niesie pozytywne przesłanie, jest zapowiedzią radości, wielu nowych okazji, spotkań towarzyskich, ale także może wprowadzać w Twoje życie odrobinę chaosu, niepewności, zmęczenia licznymi przygodami i nagromadzeniem spraw.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Boisz się zranienia i odrzucenia, jesteś przesadnie ostrożny i bardzo podejrzliwy wobec cudzych intencji. Twój upór i zamknięcie w sobie będzie powodować narastanie problemów, a nawet izolację od ludzi. Karta często reprezentuje postawę nieugiętą, trudności z uporaniem się z przeszłością i negatywne myślenie.

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziewiątka Denarów

Dziewiątka Denarów

Karta IX monet na tej pozycji zapowiada dobry okres w związku, pielęgnowanie uczuć, troskę o partnera i o szczęście w relacji. Jest to także symbol poczucia bezpieczeństwa. W przypadku osób samotnych karta symbolizuje człowieka świadomego siebie, zadowolonego z życia i z tego, co osiągnął. Wskazuje na niezależność i umiejętność polegania na sobie. Karta pojawia się wtedy, kiedy mimo braku partnera potrafimy być szczęśliwi i cierpliwie czekać na prawdziwą miłość.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Czeka Cię przyjemny okres w życiu uczuciowym. Osiągniesz stabilizację, satysfakcję emocjonalną, spełnienie. Przyszłość rysuje się bez większych problemów, więc odczujesz spokój i ulgę w najbliższych miesiącach. Będziesz się czuć bardziej bezpiecznie i komfortowo niż wcześniej. Niestety w dłuższym okresie, taka rutyna i wygoda może spowodować bierność w działaniu, niechęć wobec koniecznych zmian, brak celów i perspektywy rozwoju w relacji. Stagnacja i monotonia może po pewnym czasie zrodzić frustrację i problemy.

III Cesarzowa

III Cesarzowa

 

 

Wróć do wróżb