Tarot postawiony dla Piotr

Data postawienia tarota 22 luty 2023 09:53

Wyświetlono: 61, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Pucharów

Król Pucharów

Obecność króla pucharów w rozkładzie może oznaczać wpływ mężczyzny idealisty o dobrym sercu na Twoje życie uczuciowe. Karta symbolizuje człowieka o łagodnym usposobieniu, poczciwego i uczuciowego. Jak wszystkie króle, także i pucharowy prezentuje osobę w średnim wieku lub starszą. Karta ponadto podpowiada, że mamy do czynienia z kimś opiekuńczym i odpowiedzialnym. Bardzo często król pucharów oznacza także mężczyznę, który tęskni za Twoją obecnością, którego nie ma przy Tobie, ale ma on mimo wszystko wpływ na Twoje myśli i uczucia. Jeśli w Twoim otoczeniu nie ma osoby z cechami króla kielichów to karta może wskazywać na bardziej romantyczny, nastrojowy albo spokojny okres w Twoim życiu uczuciowym. Niekiedy karta pokazuje także okres melancholii i tęsknotę za uczuciem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta królowej buław ostrzega przed zaborczością, epatowaniem seksualnością w celu osiągnięcia korzyści w związku i próbą zdominowania partnera. Królowa buław może także oznaczać atrakcyjną rywalkę w życiu osobistym.

Królowa Buław

Królowa Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Ósemka Pucharów

Ósemka Pucharów

Dla związków karta zapowiada duże emocje, zakłócenie spokoju i równowagi relacji. Odczuwać będziesz coraz bardziej narastające napięcie i znajdziesz się w sytuacji, kiedy coraz ciężej będzie wytrzymać. Symbolika karty nawiązuje do emocjonalnych decyzji, trudności z zachowaniem spokoju wobec braku porozumienia w związku. Ciągle narastające emocje doprowadzić mogą do nagłego wybuchu i sytuacji, kiedy oboje z partnerów, lub jedna ze stron powie dosyć. Możliwa separacja albo chwilowe odejście celem ochłonięcia i uspokojenia sytuacji.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Masz szansę osiągnąć spokój ducha, odkryć prawdziwe potrzeby i wartości istotne w Twoim życiu. W sprawach uczuć i emocji, z czasem wszystko ułoży się pomyślnie, w dużej mierze za sprawą pewnego autorytetu, który pomoże Ci przetrwać trudniejsze chwile i wskazać słuszny sposób postępowania. Pomoc kogoś bardziej doświadczonego, o głębokich zasadach moralnych i mądrości życiowej sprawi, że znajdziesz ukojenie i doświadczysz spokoju wewnętrznego. Nabierzesz cennego doświadczenia, Twoja siła psychiczna wzmocni się.

V Arcykapłan

V Arcykapłan

 

 

Wróć do wróżb