Tarot postawiony dla Iwona

Data postawienia tarota 22 luty 2023 19:09

Wyświetlono: 169, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Buław

As Buław

As Buław mówi o dużej energii i pozytywnych wibracjach w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje także pojawiającą się szansę czy okazję, którą należy wykorzystać! As buław to karta kipiących emocji, niezwykłych doznań i seksualności. Pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo energii, magnetyzmu i potencjału, którym możesz wiele zdziałać w sferze uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Uważaj na to, by nie zaprzepaścić szansy jaką podsuwa Ci los. Masz dobry potencjał, by osiągnąć swoje cele czy uzyskać oczekiwane rozstrzygnięcie, jednak brak konkretnych działań i nie chwytanie okazji może spowodować, że sprawy ułożą się nie po Twojej myśli. Możliwe, że reagujesz zbyt emocjonalnie, kierujesz się wyłącznie uczuciami, zapominając o rozsądku, który bardzo często też się przydaje.

As Pucharów

As Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

II Kapłanka

II Kapłanka

W najbliższej przyszłości zdobędziesz nowe, istotne dla Twojego problemu informacje, do których nie miałeś/aś wcześniej dostępu. Odkryjesz nieznane wcześniej okoliczności, które miały wpływ na Twoje życie uczuciowe. Wreszcie poczujesz, że wiesz więcej, rzeczy będą układać się w logiczną całość, możliwe, że pewna tajemnica zostanie odkryta całkiem przypadkowo.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Czeka Cię przyjemny okres w życiu uczuciowym. Osiągniesz stabilizację, satysfakcję emocjonalną, spełnienie. Przyszłość rysuje się bez większych problemów, więc odczujesz spokój i ulgę w najbliższych miesiącach. Będziesz się czuć bardziej bezpiecznie i komfortowo niż wcześniej. Niestety w dłuższym okresie, taka rutyna i wygoda może spowodować bierność w działaniu, niechęć wobec koniecznych zmian, brak celów i perspektywy rozwoju w relacji. Stagnacja i monotonia może po pewnym czasie zrodzić frustrację i problemy.

III Cesarzowa

III Cesarzowa

 

 

Wróć do wróżb