Tarot postawiony dla Iwona

Data postawienia tarota 27 luty 2023 12:21

Wyświetlono: 136, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziesiątka Denarów

Dziesiątka Denarów

Dziesiątka denarów na tej pozycji symbolizuje więzy rodzinne, tradycję, wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie, bogactwo, szczęście rodzinne, solidność, trwałość. Ukazuje związek, w który inwestujemy nasze uczucia, czas, zasoby. Pojawienie się karty w rozkładzie mówi o tym, że należymy do pewnej grupy społecznej, rodziny czy związku, w którym odczuwamy bezpieczeństwo emocjonalne, materialne i gdzie ważne są wartości i zasady. Karta w niektórych sytuacjach może oznaczać duże wydarzenie rodzinne albo spotkanie w szerokim gronie ludzi. Dla osób samotnych oznacza spędzanie czasu w licznym gronie przyjaciół lub z rodziną.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Boisz się zranienia i odrzucenia, jesteś przesadnie ostrożny i bardzo podejrzliwy wobec cudzych intencji. Twój upór i zamknięcie w sobie będzie powodować narastanie problemów, a nawet izolację od ludzi. Karta często reprezentuje postawę nieugiętą, trudności z uporaniem się z przeszłością i negatywne myślenie.

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

I Mag

I Mag

W najbliższej przyszłości to Ty będziesz mieć duży wpływ na przebieg sytuacji. Nabierzesz mocy, charakteru i podejmujesz odpowiednią inicjatywę w uczuciach. Jeśli wykażesz się wystarczającą odwagą i energią w danej sprawie, to istnieje duża szansa, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Nadasz kierunek i kształt przyszłym wydarzeniom i zdecydujesz się na bardziej śmiałe działania w miłości. Jeśli jeszcze nie spotkałeś/aś swojej drugiej połowy, to w najbliższej przyszłości karta zapowiada nawiązanie wartościowej relacji z kimś kogo będziesz podziwiać i pożądać.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Na światło dzienne wyjdą ukryte wcześniej sprawy i okoliczności. Odkryjesz tajemnicę, która zweryfikuje Twoje odczucia, stosunek do partnera lub poglądy na związek czy miłość. Posiadając dodatkowe, bądź zupełnie nowe informacje spojrzysz na Twój problem w całkowicie inny sposób. Obecność Kapłanki oznacza także, że w danej sprawie nie ma co liczyć na duży postęp. Sprawy zatrzymają się na pewnym etapie i tak będzie przez dłuższy okres. Brak progresu spowoduje, że skoncentrujesz się na duchowych aspektach życia, rozwoju wewnętrznym. Nastąpi wycofanie i zdystansowanie się wobec sprawy, o którą pytasz.

II Kapłanka

II Kapłanka

 

 

Wróć do wróżb