Tarot postawiony dla Agnieszka

Data postawienia tarota 1 marzec 2023 01:32

Wyświetlono: 54, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Siódemka Pucharów

Siódemka Pucharów

Karta oznacza mnogość wizji, problemy z podejmowaniem decyzji i wyborem tego, co jest dla nas najlepsze, co da najbardziej wymierne korzyści. VII pucharów może też oznaczać budowanie zamków na lodzie, idealizowanie sytuacji, ciągłe planowanie od nowa, mnogość wizji, ale brak konkretnych działań. W Twoim życiu uczuciowym czujesz niejasność, zagubienie, a może i pokusę ze zbyt wielu stron...

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Jako karta ostrzegawcza VI monet może sygnalizować zaburzoną równowagę w dawaniu i braniu w związku, brak wsparcia z Twojej albo partnera strony, nieumiejętność rozwiązywania problemów w sposób rzeczowy, to także odmienne potrzeby partnerów w związku. Osoby samotne VI denarów przestrzega przed nieumiejętnością w zachowaniu odpowiednich proporcji w dawaniu i braniu w relacjach, być może za dużo wymagasz od potencjalnych partnerów, a zbyt mało z siebie dajesz. Albo odwrotnie, obdarzasz kogoś wielkim uczuciem, a druga strona nie docenia czy nie odwzajemnia tej miłości.

Szóstka Denarów

Szóstka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIII Śmierć

XIII Śmierć

Karta w tym miejscu informuje o zbliżających się, nieuchronnych zmianach w naszym życiu. W sprawie o którą pytamy czekają nas negatywne doświadczenia i rozstrzygnięcia. W życiu osobistym ważne rzeczy nie powiodą się, nastąpi kres, nieuchronny koniec oznaczający konieczność dostosowania się do nowych warunków. W najbliższej przyszłości będziemy musieli wykazać się umiejętnością przetrwania w trudnej sytuacji. Karta oznacza zakończenie, ale i początek nowego. To także definitywne zamknięcie pewnych spraw, odcięcie się od tego, co już stare i niepotrzebne i niepozwalające się rozwijać, a także odrzucenie tego co hamuje i ogranicza.Przygotuj się na gruntowną przebudowę w życiu, zmianę trybu życia czy zakończenie niesatysfakcjonujących relacji.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Diabeł sugeruje, że znajdziesz się w pewnej pułapce, którą zastawisz sobie sam, ewentualnie w Twoim otoczeniu będzie taka osoba, która będzie miała niekorzystny, a nawet destrukcyjny wpływ na Ciebie. W sprawach uczuciowych musisz postępować bardziej ostrożnie i racjonalnie, nie możesz poddawać się niskim instynktom czy podstępnym intrygom, bo jeśli wpadniesz w taką pułapkę to czekają Cię kłopoty i straty. Uważaj na nieżyczliwych i toksycznych ludzi. Ich wpływ może w przyszłości pogorszyć sytuację czy działać na Twoją niekorzyść.

XV Diabeł

XV Diabeł

 

 

Wróć do wróżb