Tarot postawiony dla Justyna

Data postawienia tarota 11 marzec 2023 17:22

Wyświetlono: 141, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Buław

Czwórka Buław

IV buław na pozycji wyjściowej oznacza dużą energię, ruch, działanie, nagromadzenie różnych wydarzeń związanych ze sferą uczuciową. Nie ma czasu ani miejsca na monotonię, bierność i analizowanie "za" i "przeciw". Sprawy dzieją się tak szybko, że odnosisz często wrażenie, że nie masz na nic wpływu albo coś dzieje się poza Twoją kontrolą. IV buław z reguły niesie pozytywne przesłanie, jest zapowiedzią radości, wielu nowych okazji, spotkań towarzyskich, ale także może wprowadzać w Twoje życie odrobinę chaosu, niepewności, zmęczenia licznymi przygodami i nagromadzeniem spraw.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta II monet na tej pozycji sugeruje zmienność nastrojów, uczuć, rozterki i problemy z ustalaniem priorytetów w życiu osobistym. Na Twoją sprawę negatywnie może rzutować także brak umiejętności gospodarowania swoją energią czy posiadanymi zasobami. II monet symbolizuje także zmienność postaw i opinii w danej sprawie. Często wskazuje na osobę pełną wahań, taką, która sama nie wie czego chce, a jeśli już wie, to pojawia się problem z osiągnięciem wyznaczonych celów.

Dwójka Denarów

Dwójka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

III Cesarzowa

III Cesarzowa

Osiągniesz spokój lub stabilizację w sprawie o którą pytasz, ale na tym poprzestaniesz w najbliższej przyszłości. Na razie nie widać u Ciebie zdecydowanych działań ani bardziej korzystnych perspektyw na dalszy rozwój czy postęp w sprawie. Będziesz się czuć dobrze, ale doskwierać Ci będzie brak postępów czy rozstrzygnięć w sprawach uczuć. W związkach będzie stabilnie, ale i monotonnie. Uważaj, aby nie zgubiła Was wygoda i rutyna.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Król mieczy zapowiada w przyszłości pojawienie się bądź wpływ na Twoje życie uczuciowe inteligentnego, wykształconego i odpowiedzialnego, dojrzałego mężczyzny. Karta symbolizuje człowieka bystrego, oczytanego, cieszącego się naturalnym autorytetem i poważaniem. Król mieczy to często wymagający partner albo surowy ojciec. To nie typ romantyka bujającego w obłokach, prędzej racjonalnego myśliciela, w uczuciach skryty, a nawet niedostępny emocjonalnie. Związek z takim partnerem może nie być łatwy, pełen wyzwań, ale za to nigdy nie zabraknie Ci w nim umysłowej stymulacji i wsparcia ze strony dojrzałego partnera.

Król Mieczy

Król Mieczy

 

 

Wróć do wróżb