Tarot postawiony dla Artur

Data postawienia tarota 27 marzec 2023 22:27

Wyświetlono: 42, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Pucharów

Król Pucharów

Obecność króla pucharów w rozkładzie może oznaczać wpływ mężczyzny idealisty o dobrym sercu na Twoje życie uczuciowe. Karta symbolizuje człowieka o łagodnym usposobieniu, poczciwego i uczuciowego. Jak wszystkie króle, także i pucharowy prezentuje osobę w średnim wieku lub starszą. Karta ponadto podpowiada, że mamy do czynienia z kimś opiekuńczym i odpowiedzialnym. Bardzo często król pucharów oznacza także mężczyznę, który tęskni za Twoją obecnością, którego nie ma przy Tobie, ale ma on mimo wszystko wpływ na Twoje myśli i uczucia. Jeśli w Twoim otoczeniu nie ma osoby z cechami króla kielichów to karta może wskazywać na bardziej romantyczny, nastrojowy albo spokojny okres w Twoim życiu uczuciowym. Niekiedy karta pokazuje także okres melancholii i tęsknotę za uczuciem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Królowa pucharów na tej pozycji przestrzega przed bujaniem w obłokach, przesadnym sentymentalizmem oraz brakiem racjonalizmu w niektórych sytuacjach. Musisz także uważać na przewrażliwienie emocjonalne i rozczulanie się nad sobą. Odgrywanie roli ofiary na pewno nie pomoże rozwiązać Twoich problemów (w związku lub poza nim).

Królowa Pucharów

Królowa Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Paź Mieczy

Paź Mieczy

Karta symbolizuje szeroko pojętą komunikację, ale na tej pozycji może zapowiadać nerwową atmosferę, długie wymiany argumentów, sprzeczki między partnerami albo z ludźmi z bliskiego otoczenia. To także odmienność poglądów, wyznawanych wartości i różnice na płaszczyznach intelektualnych, które mogą dać znać o sobie i powodować liczne konflikty w związku lub w relacjach międzyludzkich. Najbliższe miesiące upłyną więc na docieraniu się i szukaniu consensusu.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Na Twoją przyszłość uczuciową będzie mieć wpływ inteligentny, wykształcony mężczyzny, którego reprezentuje karta rycerza mieczy. Rycerz ten symbolizuje energię powietrza. Karta charakteryzuje osobę o lotnym umyśle oczytaną, szybką w działaniu i zdecydowaną. To typ człowieka odważnego, asertywnego i emocjonalnie zdystansowanego. Jest osobą bardzo szczerą i uczciwą, ale czasami ciężko go rozszyfrować i odgadnąć jego prawdziwe intencje. Brakuje mu cierpliwości i czułości, ale potrafi być dobrym partnerem, na którym można polegać. Ma cięty język, jego słowa mogą być ostre jak brzytwa.

Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy

 

 

Wróć do wróżb