Tarot postawiony dla Beata

Data postawienia tarota 21 październik 2023 03:40

Wyświetlono: 64, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Denarów

Ósemka Denarów

VIII monet symbolizuje zaangażowanie, wytrwałość, wysiłek wkład w umacnianie związku lub próba jego naprawy. To koncentracja energii nastawiona na progres, ulepszanie. Karta symbolizuje związek wymagający, pełen wyzwań, w który powinno się włożyć więcej pracy i zaangażowania, jeśli ma przetrwać. Pojawienie się karty na tej pozycji oznacza, że na Twoje barki spada pewna odpowiedzialność, której trzeba będzie podołać. Dla osób samotnych oznacza czas angażowany przede wszystkim w rozwój osobisty, więc nie jest to najbardziej korzystny moment dla progresu w sprawach uczuciowych.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Nie umiesz podjąć wyboru między dwiema alternatywami. Jesteś chwiejny/a, wierzysz, że Twoje dylematy i życiowe problemy rozwiążą się same. Nie potrafisz podjąć właściwej decyzji. Wahasz się nieustannie, często rozważasz wszystkie "za i przeciw", ale nie dochodzisz do żadnych wniosków. Odsuwasz proces dokonania wyboru na później, liczysz że sytuacja sama się rozwiąże. Twoje rozterki emocjonalne przybierają na sile i coraz bardziej burzą Twój wewnętrzny ład i komfort psychiczny.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIV Umiarkowanie

XIV Umiarkowanie

Umiarkowanie na tej pozycji może oznaczać, że pojawią się sprzyjające lub bardziej przyjazne nam okoliczności. Natomiast jeśli napotkamy jakieś trudności w sprawach uczuciowych, to będą one miały mniej gwałtowny charakter. Umiarkowanie może sygnalizować pokonanie niesprzyjającego okresu i nadejście nowego, lepszego czasu dla Ciebie. To także większy spokój i harmonia w związku. W przypadku osób samotnych Umiarkowanie oznacza lepsze samopoczucie, chwilę wytchnienia, czas relaksu i patrzenie z optymizmem w przyszłość.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Diabeł sugeruje, że znajdziesz się w pewnej pułapce, którą zastawisz sobie sam, ewentualnie w Twoim otoczeniu będzie taka osoba, która będzie miała niekorzystny, a nawet destrukcyjny wpływ na Ciebie. W sprawach uczuciowych musisz postępować bardziej ostrożnie i racjonalnie, nie możesz poddawać się niskim instynktom czy podstępnym intrygom, bo jeśli wpadniesz w taką pułapkę to czekają Cię kłopoty i straty. Uważaj na nieżyczliwych i toksycznych ludzi. Ich wpływ może w przyszłości pogorszyć sytuację czy działać na Twoją niekorzyść.

XV Diabeł

XV Diabeł

 

 

Wróć do wróżb