Tarot postawiony dla Piotr

Data postawienia tarota 6 listopad 2023 21:56

Wyświetlono: 97, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

Karta IX buław symbolizuje osobę, która wiele przeszła i w chwili obecnej czeka na wygojenie się ran. Pojawienie się karty sugeruje, że po trudnych doświadczeniach jesteś człowiekiem bardziej ostrożnym i masz ograniczone zaufanie do ludzi. Możliwe, że ktoś Cię wcześniej zawiódł i teraz nie chcesz dopuścić do tego, by sytuacja się powtórzyła. Czujesz się nierozumiany i niedoceniany przez bliskich, bądź otoczenie. Twoją sytuację komplikują negatywne wpływy z przeszłości, które wciąż na Ciebie oddziałują. Teraz czujesz zmęczenie wcześniejszymi trudnościami, bądź porażkami i jedyne czego pragniesz to odpoczynek.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Odizolowałeś się od świata, swoich bliskich, partnera. Ze swoimi problemami walczysz sam/a, ale na razie jest to walka wewnątrz Ciebie - z Twoimi słabościami i rozterkami. Boisz się wyjść ze swojej bezpiecznej przestrzeni, a przeciwności, z którymi walczysz przerastają Cię. Twoje negatywne myśli będą niekorzystnie oddziaływać na rozwój sytuacji, w której się znajdziesz.

IX Eremita

IX Eremita

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Szóstka Mieczy

Szóstka Mieczy

VI mieczy zapowiada w sferze uczuciowej nieporozumienia z partnerem, oddalenie, brak komunikacji, milczenie. Karta zapowiada chęć odcięcia się od problemów i trudnych relacji. Czasami taka ucieczka przynosi ulgę, przez chwilę czujesz się wolny/a, ale jeśli decyzja została podjęta pochopnie, to problemy znów do Ciebie wrócą. VI mieczy symbolizuje czasem podróż w dosłownym znaczeniu, na przykład podróż w nieznane albo w dalekie strony. Czasem karta pojawia się u osób, które chcą rozpocząć nowy etap w zyciu. Na początku czuje się lęk przed nieznanym, ale równocześnie ekscytację tym, co może przynieść nowe życie. Karta dla osób samotnych może oznaczać nowe znajomości i doświadczenia.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W dalszej przyszłości sprawy uczuciowe i związane ze sferą osobistą nabiorą zupełnie nieoczekiwanego obrotu i wymiaru. Niespodziewane wydarzenia wymuszą na Tobie nowe decyzje i przewartościowanie wielu rzeczy. Przygotuj się na wszelkie zmiany i na pojawienie się zupełnie nowych okoliczności, w przeciwnym wypadku będziesz mocno zmieszany/a, zaskoczony i zupełnie nieprzygotowany psychicznie wobec pojawiających się nowych okoliczności.

X Koło fortuny

X Koło fortuny

 

 

Wróć do wróżb