Tarot postawiony dla jot

Data postawienia tarota 8 czerwiec 2024 02:14

Wyświetlono: 133, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Mieczy

As Mieczy

Karta As mieczy na pozycji wyjściowej oznacza konieczność przedstawienia czy obrony swoich poglądów i racji. To stawianie innym ludziom granic. W tej chwili podejmujesz pewne wyzwanie, kalkulujesz wszystkie "za" i "przeciw". W uczuciach obecnie kierujesz się bardziej rozsądkiem, myślisz chłodno, kalkulujesz i analizujesz sytuację z różnych stron. W chwili obecnej na porządku dziennym są więc rozmowy, wymiany zdań, dysputy, możliwe otwarte konflikty. Karta oznacza początki, ale są to dosyć burzliwe początki, ponieważ asy często oznaczają także wyzwania, z którymi musisz się zmierzyć.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

IV pucharów na tej pozycji to przestroga przed niewykorzystanymi szansami. Musisz uważać także na zbyt szybkie zniechęcenie sytuacją i własną bierność. Nie bądź tak krytyczny/a wobec otaczającej rzeczywistości i zamknięt/a na zmiany.

Czwórka Pucharów

Czwórka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziesiątka Pucharów

Dziesiątka Pucharów

X pucharów na tej pozycji symbolizuje mocne więzy rodzinne, poważne relacje uczuciowe, a w przypadku osób samotnych zapowiada możliwość poznania mężczyzny, który będzie myślał o Tobie poważnie. Karta może zapowiadać także decyzję o założeniu rodziny. Pojawienie się Xpucharów oznacza, że Twój partner poważnie rozważa Ciebie jako partnerkę na żonę i matkę. Szczęście będzie w zasięgu Twojej ręki w najbliższym czasie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Na Twoje życie uczuciowe wpływa młody, pracowity, ambitny mężczyzna reprezentujący żywioł ziemi. Rycerza denarów cechuje praktyczny umysł, odpowiedzialność, cierpliwość i umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji. To mężczyzna poukładany, stały w uczuciach, ale też i skryty, powolny w działaniu. Rycerz denarów musi najpierw dokładnie zbadać grunt zanim zdecyduje się w coś zaangażować. Z reguły brakuje mu fantazji, spontaniczności, ale zawsze można liczyć na jego wsparcie, rycerz denarów rzadko zawodzi.

Rycerz Denarów

Rycerz Denarów

 

 

Wróć do wróżb