Tarot postawiony dla Anna

Data postawienia tarota 8 czerwiec 2024 09:50

Wyświetlono: 35, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Buław

As Buław

As Buław mówi o dużej energii i pozytywnych wibracjach w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje także pojawiającą się szansę czy okazję, którą należy wykorzystać! As buław to karta kipiących emocji, niezwykłych doznań i seksualności. Pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo energii, magnetyzmu i potencjału, którym możesz wiele zdziałać w sferze uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Negatywnie na Twoje życie uczuciowe będą wpływać negatywne myśli, bierność, bezradność. Możliwa gorsza kondycja psychiczna i fizyczna, zmęczenie problemami w relacji.

Czwórka Mieczy

Czwórka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dwójka Pucharów

Dwójka Pucharów

Jeśli jesteś osobą samotną i na tej pozycji pojawi się karta II pucharów, to w najbliższej przyszłości masz szansę spotkać wymarzonego partnera. W przypadku świeżych związków karta ta zapowiada rozkwit Waszego uczucia. Karta II pucharów to z reguły zapowiedź harmonii, spełnienia i odwzajemnienia uczuć w związku, ale czasami może także wskazywać na mniej wzniosłe rzeczy: np. ekscytującą randkę, pełną miłosnych uniesień, spotkanie dwojga ludzi w miłosnej atmosferze lub udany wieczór z przyjacielem/przyjaciółką.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W końcu nadejdą długo wyczekiwane pozytywne rezultaty wcześniejszych działań. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli! Nadejdzie czas szczęścia, spełnienia i radości. X pucharów to wspaniała karta dla sfery uczuciowej. Dla osób samotnych jest zapowiedzią dużych, przynoszących radość i spełnienie zmian. Karta często wróży zakochanie się ze wzajemnością, dla związków małżeństwo z miłości, a także wsparcie rodziny i wiele życzliwych osób w otoczeniu.

Dziesiątka Pucharów

Dziesiątka Pucharów

 

 

Wróć do wróżb